dudince

Riaditeľa Oblastnej organizácie cestovného ruchu v Dudinciach, Ing. Borisa Benického, som navštívil viac ráz. Naostatok pred vyše mesiacom. Vždy ma svojimi názormi, niečím novým motivuje. Vďaka rozhovoru s ním som si od neho pre svoj život priniesol myšlienku, ktorú začínam realizovať v praxi a spravidla v týchto dňoch osamote. Nahliadnuť pre moju maličkosť aj v dôchodkovom veku do prírody znamená pre mňa aj na blízkom a vzdialenejšom Honte, teda kúsku zeme nášho krásneho Slovenska, pochopiť všetko okolo seba lepšie. Preto som naše stretnutie začal takto:

havana ziacky

Život mi dovolil navštíviť krajinu exotickú, mnohotvárnu, prekvapivú, zaiste však nevšednú... Skôr než som vkročil na jej pôdu, čo to som o nej čítal, videl nejaký ten dokument, počul rôzne zvesti.

mezencev mazar

Tak navrhol Ing. Vladimír Mezencev, aby sme nazvali jeho stálu rubriku na internetovom portále Športlandia.sk. Tento bratislavský rodák, ktorý prežil podstatnú časť svojho žvota v Košiciach je svetobežníkom. Širokej čitateľskej obci priblížil jeho svet publicistiky i pracovnej odbornosti farebný časopis Svet športu.

Chcete vedieť čo sa odvíja v myšlienkovom svete tohto námorného inžiniera, čestného člena Národného zväzu novinárov Ukrajiny od roku 2013, zároveń prvého slovenského novinára akreditovaného na Ukrajine od roku 1993?

JSN Megazine is designed by JoomlaShine.com