hk levice skalica

Najskôr všetky výsledky včerajšieho kola Slovenskej hokejovej ligy: Bratislava – Žilina 3:2, Považská Bystrica – Dubnica 3:2, Martin – Trnava 6:2, Spišská Nová Ves - Topoľčany 6:3 a Skalica – Levice 2:5. Víťazstvom sa Bratislava Capitals usadila v čele tabuľky s trojbodovým náskokom pred druhými Topoľčanami a so šesťbodovým pred Martinom a Spišskou Novou Vsou, ktoré získali po 23 bodov a sú na 3. resp. 4. mieste.

hk levice

Celkom 3 víťazstvá domácich a dve prehry nezmenili veľmi po 11, kole tabuľku Slovenskej hokejovej ligy. Podľa očakávania víťazili favoriti i keď napríklad v Leviciach vyhrala Bratislava Capitals najmä vďaka veľkej streleckej efektívnosti a skvelej forme skúseného brankára Hamerlíka.

medvid ferguson

Východné Slovensko. Dávna liaheň vynikajúcich futbalistov. Mnohí z nich obliekali dresy slávnych prvoligových mužstiev ktorí hrávali nielen za prvoligové kluby v Prešove a Košiciach, ale aj v Bratislave či v slávnych českých prvoligových mužstvách. Vravíte, že chcete príklad ? Nech sa páči. Ján Medviď, rodák z malebnej obce Stročín v okrese Svidník.

hk levice

Hokejisti Považskej Bystrice po víťazstve 5:2 nad reprezentáciou Slovenskej republiky U18 vďaka enormnej chuti zvíťaziť a dobrej streleckej produktivite porazili hladko na domácom ľade včera večer aj mladý kolektív HK Levice 6:3.

futbal 2 liga

Zopakujme si doterajšie výsledky 12. kola druhej najvyššej futbalovej súťaže v Slovenskej republike. V piatok Podbrezová porazila Šamorín 1:0, dnes, t.j. v sobotu 5. októbra podľahol favorizovaný FK Poprad rezerve extraligovej Žiliny 1:0, Košice hrali doma nerozhodne s Púchovom 0:0, Tatran Liptovský Mikuláš sa rozišiel s Trebišovom po výsledku 1:1, rezerva Slovana Bratislava tak isto nerozhodne s „B“ mužstvom extraligového Ružomberka po výsledku 0:0, KFC Komárno – Petržalka 0:0, večerný zápas Skalica – Bardejov 3:0 a v stretnutí kola MFK Dukla Banská Bystrica – FK Dubnica nad Váhom 3:3 videli diváci na schátralých banskobystrických Štiavničkách takmer prvoligový futbal!

JSN Megazine template designed by JoomlaShine.com