ruky

Rozprávali sme sa dobrú hodinu. Vlastne, aby som bol presnejší a pritom zostal úprimným, bol som rád, že mi moja spolu besedujúca dobrovoľne a trpezlivo dávala za celý ten čas hodnotnú lekciu o pretekoch automobilov do vrchu. Do tej doby som síce poznal Františka Kmeťa ako jedného z kvalitných automobilových jazdcov aj v pretekoch automobilov do vrchu, bolo mi o nich známe aj to, že sú jedným z viacerých druhov automobilového športu, v ktorom jazdci pretekajú na čas po určenej trase do stúpajúceho kopca.

futbal mladych bozenik

Prvý raz sme sa rozprávali na jar toho roku. Na umelej tráve v Podbrezovej – Skalici pred majstrovskou jarnou prvoligovou odvetou dorastencov U19 MFK Dukla Banská Bystrica – MŠK Žilina.

hc kosice

O tom, že hokej je nielen v košických podmienkach úžasným spoločenským fenoménom netreba nikoho presviedčať. Jeho krásu, dramatickosť, dynamiku už pred rokmi vychutnávali milióny divákov v mnohých končinách sveta.

frantisek kmet

Mať možnosť v živote stretnúť človeka, ktorý nehľadá senzácie sveta motorov či tajomnú a príťažlivú krásu vyblýskaných pretekárskych tátošov, ale skôr vzrušenie prenikajúce až do končekov prstov pri načúvaní tónov motora pod kapotami pretekárskych automobilov, vie byť pre publicistiku veľmi motivačné.

tesla liptovsky hradok

Za pozitívne možno označiť, ak sa legendy spomienkami vracajú k futbalu tam, kde pomáhali iniciovať aktivity rozvoja tejto krásnej hry.„ Ako to, teda bolo, pán Jančuška v Liptovskom Hrádku za vašich čias, keď ste funkcionárčili v športe, pri rozmachu futbalu v Liptovskom Hrádku?“- znela naša prvá otázka pre dnes 88 ročného pána, bývalého ekonomického námestníka národného podniku Tesla Liptovský Hrádok, pána Daniela Jančušku.

JSN Megazine is designed by JoomlaShine.com