futbal 2 liga

Už len jedno kolo odohrajú mužstvá v II. futbalovej lige seniorov a budeme poznať poradie v polčasovej tabuľke futbalového ročníka 2019/2020. Víťazom by malo byť mužstvo herne dominujúce po všetkých stránkach. Mužstvo, ktoré týždeň čo týždeň dokázalo hravo brať súperom body tak doma ako i na súperovej pôde.

futbal 2 liga

Možno na prvý pohľad titulok článku pre mnohých všedný, pre podaktorých upozorňujúci, že súčasná druhá liga má dobrú kvalitu.

futbal 2 liga

Druhú desiatku súbojov o majstrovské body začínajú v tomto týždni mužstvá II. najvyššej futbalovej súťaže v Slovenskej republike. Aj po trháku predchádzajúceho kola mužstvo Dubnice so skúseným trénerom Gergelym kraľuje na špici peletónu, v ktorom je dosť kolektívov, ktoré tiež poškuľujú po jesennom prvenstve.

futbal 2 liga

Zopakujme si doterajšie výsledky 12. kola druhej najvyššej futbalovej súťaže v Slovenskej republike. V piatok Podbrezová porazila Šamorín 1:0, dnes, t.j. v sobotu 5. októbra podľahol favorizovaný FK Poprad rezerve extraligovej Žiliny 1:0, Košice hrali doma nerozhodne s Púchovom 0:0, Tatran Liptovský Mikuláš sa rozišiel s Trebišovom po výsledku 1:1, rezerva Slovana Bratislava tak isto nerozhodne s „B“ mužstvom extraligového Ružomberka po výsledku 0:0, KFC Komárno – Petržalka 0:0, večerný zápas Skalica – Bardejov 3:0 a v stretnutí kola MFK Dukla Banská Bystrica – FK Dubnica nad Váhom 3:3 videli diváci na schátralých banskobystrických Štiavničkách takmer prvoligový futbal!

futbal 2 liga

Celkom 7 majstrovských stretnutí majú za sebou po prvej septembrovej nedeli vo futbalovom ročníku 2019/2020 všetky druholigové kolektívy seniorov. Bodovo v nich bola najúspešnejšia Dubnica, ktorá zvíťazila vo všetkých majstrovských stretnutiach a keďže až 3 zápasy hrala na súperovej pôde a všetky vyhrala , priviezla zo súperových ihrísk celkom 9 bodov. Tie znamenajú, že Dubnica je suverénom súťaže, zatiaľ ako jediné mužstvo bez prehry.

JSN Megazine is designed by JoomlaShine.com