futbal 2 liga

Zápasom FC Petržalka – Žilina „B“ 3:1 uzavreli mužstvá III. kolo druhej najvyššej súťaže mužov. Pred zrakmi 993 divákov videli diváci zaujímavý zápas, v ktorom vyhrávala Žilina od 36. minúty gólom Ďuriša po brejkovej situácii. Po zmene strán však domáci prevalcovali futbalových tínedžerov spod Dubňa a pohodlne, zaslúžene pripísali na svoj účet ďalšie dôležité body.

futbal 2 liga

Pre vysoko kvalitný futbal sú potrebné skvelé výkony oboch mužstiev. Na druhej strane, každé mužstvo môže hrať len do tej miery úspešný futbal, pokiaľ mu ho súper dovolí. A MFK Dukla dovolil v piatok 26. júla Šamorínu v boji o druholigové body veľmi málo.

futbal 2 liga

Jedno majstrovské futbalové stretnutie je potrebné odohrať, aby sme mohli dať úplnú bodku za 26. kolom II. najvyššej slovenskej seniorskej futbalovej súťaže. Z nášho pohľadu súťaže náročnej na funkcionárske, hráčske, trénerské i rozhodcovské posty a výkony na nich.

futbal 2 liga

Na stránkach www.sportlandia.sk patríme publicistikou medzi tých, ktorí tvrdia, že ak niečo úžasne chýba slovenskému športu, sú to v prvom rade kvalitní tréneri. Často aj na reprezentačnej úrovni. O ich práci sa tak prostredníctvom odbornej verejnosti, ale i v rámci hodnotenia priebežných dlhodobých súťaží či systémovej prípravy a konkrétnej výchovy v rámci toho – ktorého športu až na malé výnimky takmer nepublikuje nič a ak sa z času na čas raz niečo aj v médiách objaví, chýba argumentácia cez výsledky z hľadiska kvality európskeho či svetového diania a u nás v tom- ktorom športe. Máme k dispozícii argumenty a môžeme uvádzať dosť konkrétnych príkladov z rôznych druhov športu, futbal nevynímajúc. Tak na dorasteneckej úrovni ako i prostredníctvom seniorských súťaží.

futbal 2 liga

V chladný piatkový podvečer bolo na súboj 23. kola II. futbalovej ligy medzi FK Pohronie a MFK Dukla zvedavých vyše 1 400 divákov, ktorí videli na kvalitnej hracej ploche vďaka obom mužstvám zaujímavý súboj. Ten v konečnom účtovaní vyznel priaznivejšie pre mužstvo spod Urpína. Rovnako úspešnejší boli aj na zápase prítomní banskobystrickí diváci, z ktorých dominovali sústavným vysoko fair – play športovým povzbudzovaním členovia FAN klubu banskobystrickej mestskej Dukly. Napočítali sme ich v priestore pre nich vyhradenom takmer 200, aby sa im po zápase prišli poďakovať samotní hráči v tradičnom červeno- bielom oblečení.

JSN Megazine template designed by JoomlaShine.com