futbal fans

Futbal je moja vášeň od detstva. Už ako malý chlapec som obdivoval tých futbalistov, ktorí odovzdali na ihrisku všetko, aby dosiahli svoj cieľ. Obdivoval som tie typy, ktorí prístupom svojej hry dokázali motivovať nás, vtedy futbalové deti, tých, ktorí boli našimi vzormi a autoritami, lebo nás prinútili zvýšiť naše futbalové úsilie do absolútneho maxima a tvrdo, aj individuálne ténovať každý deň. Verím v emócie, ale nerád píšem o tých, ktorí hrajú futbal a robia ho len pre peniaze. Tvrdím, že pre skvelých futbalistov, ktorých obdivuje celý svet, futbal nie je len hrou, ale životným štýlom.

2 futbalova liga

Nevšedná otázka, ktorá sa núka verejne nastoliť po odohratí prvých piatich kôl našej druhej najvyššej futbalovej súťaži. Aj preto, lebo medializácia tejto hry má rôzne parametre, spôsoby, rôzne funkcionárske, trénerské, hráčske, rozhodcovské či divácke skúsenosti, zážitky, postrehy. Portál Športlandia.sk sa pokúša pozornejšie všímať tých, ktorým nie sú ľahostajné tradičné ľudské, občianske ani športovo – kultúrne hodnoty.

futbal 2 liga

Ani veľké letné horúčavy neubrali na kvalitnom rozbehu našej druhej najvyššej futbalovej súťaže seniorov. Najskôr si zopakujme výsledky III.kola: FC Lokomotíva Košice – MFK Dukla Banská Bystrica 0:2, FC Inter Bratislava - MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:3, FC Poprad - Tatran Prešov 1:3, MŠK Žilina juniori - FK Dubnica nad Váhom 3:1, FK Pohronie - Slavoj Trebišov 1:1, FK Skalica - FK Odeva Lipany 3:0, KFC Komárno - FC Petržalka 2:0 a FC ŠTK 1914 Šamorín - Partizán Bardejov 2:2.

futbal 2 liga

Ak zosumarizujeme výsledky IV. kola druhej najvyššej futbalovej súťaže seniorov a skonfrontujeme ich s tými z predchádzajúcich kôl zistíme, že už len Komárno, Skalica a Pohronie neokúsili v sľubne sa rozbiehajúcom futbalovom ročníku 2018/2019 trpkosť prehry. Výsledky ostatného víkendu boli nasledovné: L. Mikuláš – Pohronie 1:1, Bardejov – Inter Bratislava 0:0, Dubnica n. Váh. – Komárno 1:3, MFK Dukla - MŠK Žilina juniori 2:1 Prešov – Lokomotíva Košice 5:1, Skalica Poprad 4:0, Petržalka - Šamorín 3:0 a Lipany - Trebišov 1:0 .

banska bystrica poprad

Keď kapitán Dukly Banská Bystrica Saša Savič demonštroval niekoľko brilantných technických kúskov ovládania futbalovej lopty v obkolesení dvoch či dokonca troch protihráčov zo Skalice, vyznávači technického futbalového kumštu si prišli na svoje. Keď dal v tomto zápase ostrostrelec Dolný vedúci gól Záhorákov z bezprostrednej blízkosti bombou pod žrď, lebo zadáci Dukly nereagovali na útočnú akciu z pravej strany majstrovsky, takmer 1000 dlaní na štadióne v Skalici tlieskalo a tešilo sa z vedenia v zápas po 47. minútach hry.

JSN Megazine template designed by JoomlaShine.com