mfk vranov

Celkom 5 kôl odohrali futbalisti v III. lige skupiny Východ, vo futbalovom ročníku 2019/2020. Jeden pozorovateľ, ale ani dvaja, traja vidieť všetky zápasy priamo na hracích plochách, medzi divákmi, nemôžu. Tie, ktoré videli, vrátane našich spolupracovníkov či nami vyslaných redaktorov ukázali, že nemýlili sa tí, čo tipovali za favoritov súťaže ešte nedávno druholigové kolektívy z Prešova a Lipian a k nim, na základe informácií z prípravných zápasov či stretnutí o Slovnaft cup priraďujú aj Vranov, Humenné, Poprad „B“, Stropkov či Kalšu, hoci aj V. Revištia majú v tabuľke pravdy po piatich kolách nulu.

futbal deti

Treťoligový futbal na Východe potvrdzuje, že divák rád príde na kvalitné futbalové súboje. A tak niet sa čo čudovať, že vo Vranove videlo zatiaľ 3 domáce majstrovské futbalové zápasy vo futbalovej sezóne 2019/2020 takmer 4 000 ľudí. Tí, ktorí prišli na stretnutie Vranov – Humenné videli zo strany hostí najmä v I. polčase veľkú futbalovú kvalitu z pohľadu treťoligových zápolení. Je zaujímavé, že mužstvo Vranova po obrátke gradovalo svoju hernú kvalitu a keďže dalo gól, zaslúžene vyhralo. Tak ako predtým s Prešovom.

mfk vranov tatran presov

Príležitosti uskutočňovať sny robia aj futbal zaujímavejším. Pravdu obsiahnutú v prvej vete tohto článku potvrdia iste mnohí kvalitní futbalisti tak z I., ale aj II. či III. ligy, ostatné súťaže nevynímajúc. Tí, ktorí ho hrali so zápalom a kvalitne pred rokmi, ale aj mnohí futbalisti dní dnešných.

JSN Megazine is designed by JoomlaShine.com