futbal kuba ok

V našich zemepisných šírkach futbalové ihriská osireli. Zima vyhnala mladých futbalistov do športových hál. Na americkom kontinente, konkrétne v Karibiku, futbalový život neutícha. Aj keď tu zo športov futbal nekraľuje.

ziacka chodecka liga

Ak sa patrí v súvislosti so súčasnou atletickou chôdzou v Slovenskej republike niečo vyzdvihnúť a pochváliť, tak je to účinkovanie žiackej a mládežníckej reprezentácie.

frappart ok

Vyše 90 expertov Medzinárodnej organizácie futbalových historikov a štatistikov zo všetkých kontinentov sveta korunovalo futbalovú rozhodkyňu s odznakom FIFA Stephanie Frappart ( na snímke) za najlepšiu rozhodkyňu na svete v roku 2019.

klopp ok

Po Juppovi Heynckesovi a Ottmarovi Hitzfeldovi sa stal Jürgen Klopp v poradí tretím Nemcom, ktorý zvíťazil v tradičnej ankete: Najlepší klubový tréner sveta v roku 2019.

lyzovanie

Nasledujúce riadky budú z našej strany pokusom napísať to, čo chýba napísané v súvislosti s históriou športu o činorodej žene.Prečo je najvyšší čas také niečo zdokumentovať a zaknihovať? Tá vzácna žena, o ktorej budú ďalšie riadky, svojim sústavným celoživotným hľadaním došla k poznaniu seba i druhých, ale aj k poznaniu viacerých dôležitých súvislostí v lyžiarskom bežeckom športe.

JSN Megazine template designed by JoomlaShine.com