bfc dukla

Dňa 25. januára 2020 sa v Bratislave uskutočnia majstrovstvá Slovenskej republiky dorasteniek a dorastencov v atletickej chôdzi. Najhorúcejším favoritom na zisk titulu je Patrik Nemčok, pretekár BCF Dukla Banská Bystrica.

lehotan vozar

„Napriek nepriaznivým poveternostným podmienkam je v poradí 4. kolo pohára IBU ( Medzinárodná biatlonová únia – pozn. autora) pripravený. Takmer 120 organizačných pracovníkov sa snaží písať aj toho roku dejiny kvality biatlonových podujatí svetového rangu v Osrblí pri Brezne svojou spoľahlivou a precíznou angažovanou robotou v rámci aktivít IBU“

Yonder Martinez

Túto pravdu si môže potvrdiť každý z nás aj ďaleko za hranicami svojej vlasti. Napríklad v jedinečnom Karibiku. Trebárs v jednej zo 16-tich súčastných existujúcich provincií Zelenej zeme, ako Kubu nazývali dávno v minulosti jej vtedajší obyvatelia - Indiáni.

rozhovor

Nie je to výmysel. Dňa 18.decembra toho roku sa na lodi, ktorá sa z pobrežia na Varadere plavila k Delfináriu v spomínanom oceáne, skutočne skloňoval aj 26. ročník Venglošovho pohára vo futbale.

futbal kuba ok

V našich zemepisných šírkach futbalové ihriská osireli. Zima vyhnala mladých futbalistov do športových hál. Na americkom kontinente, konkrétne v Karibiku, futbalový život neutícha. Aj keď tu zo športov futbal nekraľuje.

JSN Megazine template designed by JoomlaShine.com