hk levice

Každý, aj ten priemerne ladený hokejový fanúšik I. hokejovej ligy v Slovenskej republike vie, že túto súťaž odštartujú v hokejovej sezóne 2019/2020 už 11, septembra toho roku a v otváracích zápasoch sa stretnú: Skalica – Martin, Trnava – Bratislava Capitals, Žilina – Spišská Nová Ves, Dubnica – Topoľčany a Levice – Považská Bystrica.

zraloci 01

Predvčerom som mal na východe republiky, presnejšie – v Prešove, fantastický deň. Najskôr som si vypočul priateľa už po niekoľký krát, ako sníval keď bol chlapcom, že sa stane lodným kapitánom. Nestal sa ním. Ktosi mu vysvetlil, čo sú to žraloky!

futbal podluzany

Na tohoročných oslavách 70 ročnice futbalu v Podlužanoch ponúkli jeho organizátori nahliadnuť do jedného veľkého tajomstva. Tajomstva o úprimnom živote s futbalom, športom vôbec. Skúsme sa s odstupom času pustiť po stopách tohto tajomstva v spomenutých dejinách a potom asi ľahšie pochopíme a uveríme, koľko ľudí ho spoznalo.

futbal stiavnicky

Netajím, veľmi zaujímavo sa na východe republiky rozvíja treťoligový futbal dospelých. Na základe rozhovorov s futbalovými funkcionármi z Vranova, Šarišských Michalian, mestečka Lipany, naostatok aj z Humenného a ďalších sa dobre píše konštatovanie, že ten kto vstupuje do futbalového diania úprimne, miluje futbalovú pravdu v jej plnosti, nemôže nasadiť putá prívržencom futbalových podvodov, siekt, tipovacích kancelárií v úprimnej škole futbalového myslenia.

mfk dukla

Mládežnícky futbal v MFK Dukla, zdá sa, po postupe dorastencov do I. ligy ožíva. Mestský futbalový klub Dukla rozšíril počet dorasteneckých družstiev o kategóriu U16, kde zostal trénerom bývalý výborný prvoligový futbalista Jozef Slobodník, kategóriu U17 zverili Ľubomírovi Faktorovi, mimochodom bývalému 5 násobnému majstrovi našej krajiny s mužstvami Slovana Bratislava a 1. FC Košice medzi seniormi.

JSN Megazine template designed by JoomlaShine.com