hc kosice

O tom, že hokej je nielen v košických podmienkach úžasným spoločenským fenoménom netreba nikoho presviedčať. Jeho krásu, dramatickosť, dynamiku už pred rokmi vychutnávali milióny divákov v mnohých končinách sveta.

tesla liptovsky hradok

Za pozitívne možno označiť, ak sa legendy spomienkami vracajú k futbalu tam, kde pomáhali iniciovať aktivity rozvoja tejto krásnej hry.„ Ako to, teda bolo, pán Jančuška v Liptovskom Hrádku za vašich čias, keď ste funkcionárčili v športe, pri rozmachu futbalu v Liptovskom Hrádku?“- znela naša prvá otázka pre dnes 88 ročného pána, bývalého ekonomického námestníka národného podniku Tesla Liptovský Hrádok, pána Daniela Jančušku.

kubanci

Chvála organizátorom, pretekárom, divákom v hale VŠC Dukla na Štiavničkách i skvelým osobnostiam svetového športu! Tak stručne možno zvolať po 26. ročníku Banskobystrickej latky, významného podujatia svetovej atletiky v skoku do výšky.

cezpolny beh

Kto sa pokúša publicisticky spracúvať príbehy osobností z pohľadu histórie športu, zákonite naráža v rozhovoroch s ľuďmi na rôzne individuálne pohľady, ktoré zvádzajú zaoberať sa prirodzenými ľudskými vlastnosťami. Napríklad chamtivosťou, závisťou, nežičlivosťou, ale aj bolesťami na duši človeka, ktorý vám príbeh rozpráva ako súčasť jednej a tej istej udalosti či života so športom a pri športe, alebo životov pri iných svetských činnostiach.

hc levice 90 rokov 2

Dobrý marketing priťahuje na kvalitný hokej či krásne hokejové podujatie. Presvedčili sme sa o tom aj v piatok 7. februára toho roku, keď sme po prvej tretine exhibičného hokejového zápasu načúvali slovám hokejových fanúšikov na oslavách 90. výročia založenia hokeja v centre Tekova – Leviciach.

JSN Megazine is designed by JoomlaShine.com