triatlon2

Do poslednej chvíle nevedeli organizátori z Delfín klubu Nitra či dostanú povolenie na usporiadanie tohoročných Majstrovstiev Slovenska v strednom triatlone.

primator bb nosko

To, o čom sme viac raz aj prostredníctvom internetového magazínu Klub priateľov Dukly informovali dávnejšie pri iných príležitostiach, bolo v posledný tohoročný júnový deň odštartované.

ziacka chodecka liga

Už XIII. ročníkov má za sebou Žiacka chodecká liga na území Slovenskej republiky. Tohoročné finále poliali na kvalitnom tartane Základnej školy v Radvani pod banskobystrickým Urpínom nielen husté dažďové kvapky, ale účasťou ho zatraktívnili a prizdobili aj vzácne osobnosti slovenskej i svetovej atletiky.

uradnik hala

Banskobystrický chodecký míting otvoril svojim dnešným 4. ročníkom, verme, aktívnu a úspešnú atletickú chodeckú sezónu druhej polovice roka, v ktorom bola v jeho prvej polovici veľkou brzdou koronakríza.

hc kosice

O tom, že hokej je nielen v košických podmienkach úžasným spoločenským fenoménom netreba nikoho presviedčať. Jeho krásu, dramatickosť, dynamiku už pred rokmi vychutnávali milióny divákov v mnohých končinách sveta.

JSN Megazine is designed by JoomlaShine.com