hk levice skalica

Najskôr všetky výsledky včerajšieho kola Slovenskej hokejovej ligy: Bratislava – Žilina 3:2, Považská Bystrica – Dubnica 3:2, Martin – Trnava 6:2, Spišská Nová Ves - Topoľčany 6:3 a Skalica – Levice 2:5. Víťazstvom sa Bratislava Capitals usadila v čele tabuľky s trojbodovým náskokom pred druhými Topoľčanami a so šesťbodovým pred Martinom a Spišskou Novou Vsou, ktoré získali po 23 bodov a sú na 3. resp. 4. mieste.

hk levice

Celkom 3 víťazstvá domácich a dve prehry nezmenili veľmi po 11, kole tabuľku Slovenskej hokejovej ligy. Podľa očakávania víťazili favoriti i keď napríklad v Leviciach vyhrala Bratislava Capitals najmä vďaka veľkej streleckej efektívnosti a skvelej forme skúseného brankára Hamerlíka.

hk levice

Titulok článku odznel po zápase. Hovorí veľa a za všetko. Núti uvažovať. Kulisu súboja Spišská Nová Ves – HK Levice dotvárala pekná hokejová návšteva, komorné prostredie a časté prečíslenia hráčov Spišskej Novej Vsi v útočnej fáze. Ale len počas I. tretiny. Stávalo sa viac raz, keď domáci korčuľovali počas I. tretiny aj ojedinele proti brankárovi Pavličkovi.

hk levice

Hokejisti Považskej Bystrice po víťazstve 5:2 nad reprezentáciou Slovenskej republiky U18 vďaka enormnej chuti zvíťaziť a dobrej streleckej produktivite porazili hladko na domácom ľade včera večer aj mladý kolektív HK Levice 6:3.

hk levice

Vo včerajších zápasoch Slovenskej národnej ligy v hokeji vyhrali domáci iba 2 z piatich súbojov o majstrovské body. Vysokým víťazstvom si v tabuľke veľmi polepšila Skalica, naopak Levice v domácom prostredí doplatili na slabú produktivitu v streľbe. Napríklad v I. tretine vyslali na hosťujúceho Kompasa v bráne Topoľčian 18 striel, z ktorých ani jedna neskončila v sieti.

JSN Megazine template designed by JoomlaShine.com