cebak

Po rekordnom víťazstve HK Levice na ľade v Trnave, kde 27.septembra vyhrali s domácim mužstvom rozdielom dvoch tried 10:2 si hokejisti Levíc s Jánom Kožiakom v bráne, odchovancom hokejovej školy Slovana Bratislava, zaknihovali ďalšie pozoruhodné víťazstvo.

hk levice

Za najväčšie prekvapenie včerajšieho kola Slovenskej hokejovej ligy patrí víťazstvo v tabuľke desiatej Trnavy na ľade vedúcej Bratislavy Capitals. Tesné víťazstvá zaknihovali aj hokejisti druhého mužstva v tabuľke – Topoľčian v Dubnici nad Váhom, tretieho Martina doma nad šiestou Skalicou a siedmej Žiliny nad v tabuľke štvrtou Spišskou Novou Vsou.

hk levice martin

Už v zápase na ľade Levíc upozornili hokejisti Marina na seba, že budú patriť k náročným súperom s tými najvyššími cieľmi v Slovenskej hokejovej lige.

hk levice

Aj v hokeji platí, že najväčšou chybou, ktorú môže urobiť hokejista v zápase je mať v ďalšom pôsobení na ľade strah, že ešte nejakú urobí. Potvrdil to súboj o majstrovské body v Slovenskej hokejovej lige, ktorý dohrali HK Levice – MHK Dubnica včera večer na Zimnom štadióne v Leviciach.

hk levice

Úžasné snahy a smerovania stále viac a viac oživiť hokejové dianie Levíc, možno registrovať dlhodobým pozorovaním HK Levice. Súčasnosť je tam poznamenávaná rozširovať vlásočnice hokejovej krásy pre mladých. Od hokejových prípraviek až po seniorov.

JSN Megazine is designed by JoomlaShine.com