bencik

Ak sa patrí v súvislosti so súčasnou atletickou chôdzou v Slovenskej republike niečo vyzdvihnúť a pochváliť, tak je to účinkovanie žiackej a mládežníckej reprezentácie. Tak z pohľadu medzinárodných súťaží ako i domácej tréningovej a súťažnej prezentácie. Ten, kto bol toho roku svedkom I. a II. kola XIII, ročníka Žiackej chodeckej ligy sa o tom tiež mohol presvedčiť.

zekucia kostelnik

Zaujal ma článok, ku ktorému som sa dostal náhodou. S internetom nie som priateľom a dobré, kvalitné časopisy s takým obsahom ako je článok, na ktorý reagujem, nemám kde kúpiť. Existujú? Niekedy sme mali kvalitný slovenský Štart, český Stadion, skvelých športových novinárov. Potešilo ma, že ešte máme dobrých pedagógov. Som presvedčený, že 10, 11 – 15 ročný chlapec má byť formovaný v prvom rade slušnou rodinou.

hotel alexandria fit bazen

Milý anonymný človeče, ktorý čítaš náhodou alebo zámerne tieto riadky, dovoľ mi, aby som ti povedala niečo o jednom z februárových víkendov. Možno pre teba bol obyčajný, tuctový, ako každý iný, ale pre partiu dievčat, ktoré sa zišli za účelom popracovať na sebe, bol jedinečný a neopakovateľný. Autorsky sa pod neho podpísala naša trénerka Saška Buková.
Áááááách, keby si vedel, ako nám opäť naložila……. Ale pekne po poriadku……

sport futbal

Nedávno som cestoval v autobuse. Vlastne, cestujem denne, takže také a im podobné výroky aké uvádzam v titulku toho článku, či chcem, alebo nechcem, počúvam denne. Jedna mladá mamička, ktorú dobre poznám, sa pochválila druhej. „Nášho Miška už oslovil futbalový agent. Kúpil mu kopačky, prišiel za nami a podpísal s nami zmluvu, pôjde do futbalovej akadémie v slávnom klube.“

fitnes

Namiesto prológu: Športlandia.sk dostáva rôzne listy. Tie dva, ktoré sme si dovolili zaradiť do rubriky Príbehy, majú hodnotu, o akej je hodno písať, uvažovať a hlavne ju realizovať čím ďalej, tým viac. Neveríte? Skúste sa do oboch začítať. Autorkské práva, zrejme zo skromnosti adresátov, ostanú pre verejnosť zatiaľ zamlčnané. Osobne si v redakcii Športlandia.sk myslíme, nie je dôležité, kto ich písal, ale čo ich obsah prináša. Ďakujeme za autorskú kvalitu!

JSN Megazine is designed by JoomlaShine.com