zdravie

Prečo taký titulok? Prečo tento príspevok? Nie je mojim cieľom vnucovať vám moje videnie súčasnosti v odvíjaní vlastného poznania minulosti a sčasti mojich predpokladov, čo nám prinesie budúcnosť. Jedno určite platiť bude naďalej, nie som si však istý v akej šírke to bude, tentoraz, realizované v praxi.

zdravie

Pán doktor Korgo, v predchádzajúcej časti rozhovoru ste priblížili svojsky pojem bohatstva. Predpokladám, urobili ste to preto, že žijeme v dobe, v ktorej je na prvom mieste zisk a moc, nie podstata zdravej prírody, zdravého človeka. Alebo sa mýlim?

acerola

Pán doktor, počas prvej série otázok a odpovedí sme spomínali termín „tribalizácia“. Mali sme na mysli našu slovenskú rozpoltenosť, roztrieštenosť, celospoločenskú rozbitosť, v ktorej je v jednotlivých skupinách či množstve politických strán takmer každý proti každému, alebo úsilie zjednocovať postupy za návratom k nášmu zdravému životu v objatí zdravšej prírody, ktorú sme tiež „doštiepali“ jedna radosť?

skala mazar sakala

Otázka nastolená titulkom článku mi vyletela z hĺbky duše na papier, keď som si prečítal ponuku na video doliečovací systém vo svojom abstinujúcom živote. Takú aktivitu ponúkla členom Banskobystrického klubu abstinujúcich skúsená psychoterapeutka PhDr, Mária Kvasnová PhD., v súvislosti na verejnosti s vyčíňajúcim koronavírusom COVID 19.

gdovin

Ešte sme toho o koronavíruse veľa nevedeli, keď sme sa s poznámkovým blokom Regiónu Hont, ale aj internetového magazínu www.sportlandia.sk zúčastnili rokovania Loveckého spolku Bába v Dudinciach. Prečo? V prvom rade preto, lebo nám na rokovaní dovolili byť. Jeho členovia. Začiatkom roka 2020, teda v čase kedy rokovali, mal spomenutý spolok 19 členov a 4 ( štyroch) kandidátov.

JSN Megazine is designed by JoomlaShine.com