gdovin

Ešte sme toho o koronavíruse veľa nevedeli, keď sme sa s poznámkovým blokom Regiónu Hont, ale aj internetového magazínu www.sportlandia.sk zúčastnili rokovania Loveckého spolku Bába v Dudinciach. Prečo? V prvom rade preto, lebo nám na rokovaní dovolili byť. Jeho členovia. Začiatkom roka 2020, teda v čase kedy rokovali, mal spomenutý spolok 19 členov a 4 ( štyroch) kandidátov.

korona

„ … je nebezpečné chcieť vyhrať hokejový zápas bez prilby a chráničov a ešte nebezpečnejšie je chcieť vyhrať zápas s koronavírusom bez rúšok a bez ochrany“

kolajnice

Čo nevidieť to budú 4 roky, čo som si dával svoju poslednú dávku drogy a oddával som sa posadnutosti gamblerstvom. Nevedel som, že je to posledný raz, aj keď som v to veľmi dúfal. Po poslednom ťahu som skončil na trojmesačnom liečení s neuveriteľným pocitom viny a akejsi beznádeje.

sanitka

Po minulom zamyslení nad témou alkohol som sa rozhodol urobiť rozhovor s osobou v tejto oblasti doslovne povolanou. Ide o lekára, ktorý prichádza do priameho kontaktu s tými, ktorí to „prehnali“ s alkoholom, alebo s inými návykovými či psychotropnými látkami.

alkohol

Nie tak dávno som v éteri nemenovaného slovenského rádia zachytil diskusie na tému: „Ako závislosť od alkoholu ovplyvňuje život v rodine?“, ktorá podnietila moje myslenie, oživila mnohé spomienky, fakty a súvislosti spojené s týmto problémom.

JSN Megazine is designed by JoomlaShine.com